Prezent, który sprawi wyjątkową przyjemność

10 września, 2022
5/5 - (2 votes)

Kalendarze adwentowe 2022 z kawą

Niegdyś kalendarze adwentowe kojarzyły się z prezentem dla dzieci, a wewnątrz okienek zawsze były słodkości. Obecnie, gdy te dzieci są już dorosłe, z nostalgią wspominają te czasy i z pewnością ucieszą się z tej formy prezentu z nieco bardziej ,,dorosłym” wnętrzem. Kawa, choć nie jest, jak to było za PRLu, już towarem deficytowym, ta dobra kawa nadal uważana jest za towar luksusowy i prezent w dobrym guście. W kalendarzu adwentowym Holiday Wonderland od Cup&You obdarowana osoba znajdzie różnorodne smaki kawy Arabica, od karmelu, poprzez oreo, amaretto, wanilii, wiśni w rumie aż do masła orzechowego i banana. Smaki kawy przywodzą na myśl pralinki, którymi wypełniony był kalendarz adwentowy w dzieciństwie.

Kalendarze adwentowe 2022 z herbatą

Dobra herbata potrafi zamienić zimny i ponury wieczór w relaksujący, ciepły i rodzinny czas. W kalendarzu adwentowym z herbatami można znaleźć bardzo duży wybór herbat o ciekawych smakach, różnej mocy i sposobie parzenia. Klasyczna herbata czarna, kojarzona ze zdrowiem herbata zielona, pochodząca z Chin herbata czerwona puerh, delikatna herbata biała a także mieszanki owocowe i ziołowe – każdy rodzaj herbaty występuje ponadto w różnych smakach, np. jaśmin, śliwki, żurawina czy czekolada. Trwająca 24 dni przygoda z herbatą niespodzianką może skończyć się rozpaleniem nowej pasji i częstszymi wizytami w herbaciarniach po ,,tę ulubioną”.

Odliczanie do świąt czas zacząć!

Cup&You oferuje kalendarze w wersji mini, standardowej oraz rozmiar duży. Najmniejsza wersja dostępna jest w oryginalnej formie małego pudełeczka, które się rozwija i zdobi stojąc, dwie ostatnie są w kształcie klasycznego kalendarza, które lepiej sprawdzą się wisząc. Grafiki na kalendarzach adwentowych nawiązują do świąt, motyw gór, pierników, dziadków do orzechów itd. wprowadza w domu atmosferę czekania na najpiękniejsze dni w roku. Dla koneserów zarówno kaw, jak i herbat są zestawy mieszane, pozwalające na zapoznanie się z szerszą gamą smaków i aromatów.

Sklep: https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html